
Under torsdagen den 12 mars höll LSK årets första träff för våra Stjärnmedlemmar. Det blev en kväll fylld med intressanta diskussioner, god mat och presentation av LSK:s senaste nyförvärv!
Värd för kvällen var Michael Norrby från Marknadsgruppen och maten serverades av Wenche Bye. Under kvällen fick Stjärnmedlemmarna möjlighet att träffa herrlagets tränare Joakim Jensen och Fredrik Gustafsson. Bland annat presenterades truppen, och stjärnmedlemmarna fick veta allt om försäsongen och förberedelserna inför den kommande säsongen. Dessutom presenterades LSK:s senaste nyförvärv exklusivt för våra Stjärnmedlemmar.
Tack till alla Stjärnmedlemmar!
Ert stöd och engagemang betyder mycket för Ljungskile SK och vi ser fram emot en spännande säsong tillsammans. Vi hoppas att ni känner er ännu mer delaktiga i vårt arbete och ser fram emot att träffas igen vid nästa träff.

Bli Stjärnmedlem
Som Stjärnmedlem får du inte bara exklusiv insyn i klubbens verksamhet, utan även en rad förmåner som exempelvis ett medlemskap, säsongskort till både dam- och herrlagens matcher och inbjudningar till exklusiva träffar. Vi är tacksamma för ert stöd och ser fram emot att fortsätta utvecklas tillsammans! Klicka här för att bli Stjärnmedlem.




